strona główna

nasi lekarze

ptaki

małe zwierzęta

laboratorium

kontakt

NASZ ADRES:
ul. Piekoszowska 291
25-645 Kielce
tel. 41 366 09 26

 

PRZYJMUJEMY:
pon. - pt. 9:00 - 18:00
sob.  9:00 - 15:00

niedziela i inne godziny:
tel. 502055665 

 

Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet działa od początku lat 90. Jesteśmy firmą rodzinną. Tworzymy zgrany i dynamiczny zespół, który dzięki dwupokoleniowości gwarantuje zarówno profesjonalizm i doświadczenie, jak i najnowszą wiedzę oraz nieszablonowe podejście do terapii. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz wzajemnemu uzupełnianiu swoich kompetencji dążymy do świadczenia usług lekarsko-weterynaryjnych na najwyższym poziomie.

Lek. wet. Sławomir Wawrzyniak

Specjalista chorób drobiu i ptaków ozdobnych. Ukończył Wydział Weterynarii ART w Olsztynie w roku 1985. Po ukończeniu studiów przez trzy lata pracował w Katedrze Parazytologii i Chorób Pszczół na Wydziale Weterynarii ART w Olsztynie. Od 1991 roku nieprzerwanie praktykuje zajmując się kompleksową opieką nad stadami drobiu wszystkich typów użytkowych oraz ptakami ozdobnymi i gołębiami. Tytuł specjalisty uzyskał w roku 2001.

Lek. wet. Małgorzata Wawrzyniak

Specjalista higieny zwierząt rzeźnych i żywności zwierzęcego pochodzenia. Ukończyła Wydział Weterynarii ART w Olsztynie w roku 1988. Tytuł specjalisty uzyskała w roku 2002. W latach 1990-2007 pracowała w Zakładzie Higieny Weterynaryjnej w Kielcach, przechodząc przez wszystkie etapy pracy w dziedzinie mikrobiologii. Była kierownikiem Pracowni Higieny Żywności Zwierzęcego Pochodzenia. Zajmuje się chorobami ptaków oraz prowadzi nasze mikrobiologiczne laboratorium diagnostyczne.

Lek. wet. Ewa Wawrzyniak-Tabor

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Jej zainteresowania zawodowe obejmują chirurgię, ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii i okulistyki weterynaryjnej. Uczestniczy w kongresach i szkoleniach z zakresu chirurgii miękkiej, stomatologii, okulistyki, a także ortopedii organizowanych przez najbardziej prestiżowe ośrodki w Polsce. Po godzinach zajmuje się swoim psem i kotem czyli najbardziej wymagającymi członkami rodziny.

Lek. wet. Mikołaj Tabor

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu chorób psów i kotów na UP we Wrocławiu. Zajmuje się interną oraz diagnostyką chorób psów i kotów. Jego zainteresowania zawodowe obejmują także anestezjologię weterynaryjną oraz choroby ptaków oraz drobnych ssaków. W trakcie studiów był aktywnym członkiem i prezesem Sekcji Aviopatologicznej Koła Naukowego Medyków Weterynaryjnych SGGW. Prywatnie uwielbia sztuki walki, góry, jazdę na rowerze, fantastykę i chyba wszystkie możliwe zwierzęta ;)

 

strona główna | nasi lekarze | ptaki | małe zwierzęta | laboratorium | kontakt